Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА 80135_14318_128_skype_icon
        Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА 2001?itemtype=ext
            Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Април 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                1234567
                891011121314
                15161718192021
                22232425262728
                2930     
                КалендарКалендар

                 

                 Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА

                Go down 
                +6
                olimpus_girl
                Ralitooo.98
                Annabeth*
                Grizzly
                ЕЛ
                Ton4o
                10 posters
                АвторСъобщение
                Ton4o
                Син на Хадес
                Ton4o


                Posts : 15
                Join date : 09.02.2010

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-02-18, 16:53

                Проектът 39 КЛЮЧА е насочен към деца на възраст от 9 до 12 години и обединява в едно книги, онлайн игра и колекционерски карти, за да представи едно уникално, новаторско, интерактивно приключение. Първият компонент се състои от 10 книги, пълни с опасности, малко известни исторически факти и разгадаването на тайни. Всяко едно от заглавията ще бъде написано от различен, популярен детски автор. Вторият компонент – играта онлайн, се осъществява на сайта www.the39clues.com и дава възможност на читателите да станат част от историята и да се състезават с героите от книгите и с други читатели за разкриването на загадката. Проектът включва и 355 колекционерски карти. По шест от тях са вложени във всяка книга. Отделно могат да се купуват и пакети от по шестнайсет уникални карти. Компонентите на проекта са взаимно свързани, защото книгите разкриват само 10 от 39-те ключа. Останалите 29 са закодирани в загадки на самите карти или идват като награда за успешно изпълнена мисия в онлайн играта. Поредицата 39 КЛЮЧА стартира на 9 септември 2008 година с излизането на първата книга ЛАБИРИНТЪТ С КОСТИТЕ в САЩ и ще завърши през септември 2010 година с пускането на пазара на 10-тата книга. Проектът завършва с намирането на 39-те ключа и разбулването на загадката. Още с излизането на първата книга, проектът превзе челните места на водещите класации за детска литература. Но не лидерското място в класациите кара деца по възраст и дух да говорят за 39 КЛЮЧА. Или поне не само това. Проектът е единствен по рода си, обединяващ в себе си три независими една от друга медии, и според специалисти чертае бъдещето на книгата.
                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА The39clues
                И още един немаловажен факт – три месеца преди първата книга ЛАБИРИНТЪТ С КОСТИТЕ да се появи по книжарниците DreamWorks, една от водещите кинокомпании, купува правата за филмиране на поредицата, като лично Стивън Спилбърг заявява желанието си да е режисьор на екранизацията. По думите му „39 КЛЮЧА е творческо предизвикателство, защото самият проект изважда историята от белия лист на книгите и я доразвива на отделните равнища, използвайки откривателския дух и въображението на децата.”

                Страхотна поредица, чиято първа книга е написана от Рик Риърдън! Не пропускайте тези невероятни книги, издадени у нас от ЕГМОНТ!

                ФЕН ФОРУМ!
                Върнете се в началото Go down
                http://www.ton4osblog.com/
                ЕЛ
                Walking disaster
                ЕЛ


                Posts : 421
                Join date : 15.02.2010
                Location : Fields of Vancouver

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-02-20, 21:01

                39 е един наистина мащабен проект. Принципно е създаден, за да събуди интереса на децата първо към книгите и след това да насочи на вниманието им към проучванията в интернет. Което си е доста трудно като задача. В същност първата книга винаги трябва да е "основата" на всичко и смятам, че Риърдън си е свършил работата.
                Върнете се в началото Go down
                Grizzly
                Bear
                Grizzly


                Posts : 103
                Join date : 22.02.2010

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-02-22, 20:22

                Spoiler:

                Домъчня ми да си изтривам стария пост, тъй че ако искате да го видите, клик горе.

                Поредицата е страхотна! От излезлите шест съм прочел само първите пет книги, тъй като все още не ми остава време за шестата. Но това не означава, че не съм фен. Напротив, събрал съм голяма част от картите като ми остават приблизително 10 от 144, а и постоянно се интересувам от новостите. Изиграл съм всички мисии, вече казах че ми остава само шестата книга да прочета. Нямам само два от достъпните за България ключа - Този от ултра-рядката карта във втория пакет /Все още няма да я заменям за репликатори и ме е яд, че не ми се пада/ ии този от шестата книга, понеже съм си обещал, че ще въведа картите след като прочета книгата. Джуд Уотсън пише страхотно, а след нея смея да кажа, че се нарежда Патрик Карман. И двамата са страхотни автори. Вижте, и Риърдън не остава по-назад, но сякаш с всяка книга всичко става все по-интересно и...първата книга ти се губи някъде в пространството.
                Върнете се в началото Go down
                Annabeth*
                Сатир
                Annabeth*


                Posts : 518
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : София, България

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-02-28, 20:08

                Ихаааааааааа, 10 от 144 карти?? Мога да кажа само 1 дума - У-А-У! Поредицата наистина е страхотна и нямам търпение да излезе и седмата книга,та може най-накрая да разберем от кой клан са Ейми и Дан.. Иначе,аз имам над 50тина карти, ама не знам колко точно. Вчера си играх да мина шестата мисия и след 30мин. труд (нещо се беше прецакала) най-накрая успях.. Имам около 16 ключа в сайта.. (слаба работа..)
                А относно работата на Риърдън за първата книга от поредицата - написана е страхотно и дава прекрасно начало на поредицата. Smile Съгласна съм с SolidRock,че всяка следваща книга става все по-интересна и по-интересна.

                П.С. Съжеляяявам,малко се отплеснах в първата част от коментара. Embarassed
                Върнете се в началото Go down
                http://teenobsession.forumotion.com/forum
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-05-17, 17:25

                Уау!Опредепено трябва да прочета тези книги! sunny
                Върнете се в началото Go down
                olimpus_girl
                Емпуса
                olimpus_girl


                Posts : 338
                Join date : 09.07.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-07-14, 20:30

                Мен пък хич не ми хареса книгата!
                Върнете се в началото Go down
                black_flower
                Емпуса
                black_flower


                Posts : 262
                Join date : 14.06.2010
                Age : 27
                Location : Лагер "Нечистокръвен"

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-07-15, 08:06

                Аз не съм я чела,но ми се струва интересна
                Върнете се в началото Go down
                Artur
                Happy Feet
                Artur


                Posts : 186
                Join date : 30.08.2010

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2010-09-04, 10:31

                интересн звучи
                малко минава годините ми но може да се позанимавам с 39 ключа
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2011-12-04, 20:33

                Супер яки книги, нямам думи!
                Върнете се в началото Go down
                Джейсън
                Емпуса
                Джейсън


                Posts : 321
                Join date : 20.01.2012
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime2012-01-25, 19:25

                Много интересни книги! ВСИЧКИТЕ! Ама САМО първата книга е на Р. Риърдън. Smile
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА   Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                Рик Риърдън и 39 КЛЮЧА
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 1
                 Similar topics
                -
                » Рик Риърдън

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Поредици и сериали :: Пърси Джаксън и боговете на Олимп :: Авторът-
                Идете на: