Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    Three Days Grace 80135_14318_128_skype_icon
        Three Days Grace 2001?itemtype=ext
            Three Days Grace Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Май 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                  12345
                6789101112
                13141516171819
                20212223242526
                2728293031  
                КалендарКалендар

                 

                 Three Days Grace

                Go down 
                +4
                *Annabeth*
                Damon S.
                Made Of Rain
                Unbeliever™
                8 posters
                АвторСъобщение
                Unbeliever™
                †Spectral Raven†
                Unbeliever™


                Posts : 583
                Join date : 17.02.2010
                Age : 27

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-02-19, 16:09

                Three Days Grace 3days

                Three Days Grace познати като TDG или 3DG са канадска музикална група свиреща алтернативен рок. Формирани са през 1992 година под името Groundswell, като през 1997 г. го променят на Three Days Grace, но техните пълни албуми излизат на пазара далеч по-късно. Three Days Grace е техният първи такъв и се разработва в периода 2003–2005. Вторият е One X, който става популярен през 2006 г. Членове на групата са Адам Гонтиер (вокал и китара), Нийл Сандерсън (барабани и бек вокал), Брад Уалст (бас) и Бари Сток (китара).

                В Торонто се срещат с продуцента Гевин Браун (бившият продуцент на Big Sugar). Именно той им помага да създадат дебютния си албум кръстен просто „Three days grace“, който излиза през 2003. Албумът достига до Топ 10 в канадската гласация за албуми, Топ 100 на американският Billboard и първо място в класацията на Billboard Top Heatseekers. Сингъла на албума е I hate everything about you и достига първо място в Канада и Топ 10 в U.S. Вторият сингъл Just Like You също достига до първото място в Канада. Третият сингъл е Home.

                Продуцентът им печели награда за продуцирането на албума през 2004. Three Days Grace са номинирани за „Най-добра изгряваща група“, но загубват от Billy Talent.

                През 2005, Адам Гонтиер започва лечение тъй като има проблеми с наркотиците. След него се появяват много от песните, написани за албума One-X. Това са Animal I Have Become, Never Too Late, Pain, Gone Forever, и още няколко.

                Като банда Three Days Grace се появяват във филма Raise Your Voice, където главната роля се изпълнява от Хилъри Дъф.И също в една от сериите на Ghost whisper,където главната роля се изпалнява от Дженифър Лав Хюит.

                През март 2006 групата пуска първия си сингъл от втория си албум (One-X), озаглавен Animal I Have Become. One-X Излиза на 13 Юни 2006, и достига до пета позиция в U.S. Billboard 200. През първата седмица са продадени над 78,000 копия. Three Days Grace започват турне със Staind, за да промотират новия си албум.

                Някои от техните най-известни песни са Animal I Have Become, Home,Pain, I Hate Everything About You, Never Too Late, Gone Forever, Scared, Let it Die, Burn, Time of Dying.

                Най-новият им албум е Life Starts Now И пилотният сингъл е Break.

                Лично мое мнение е,че са страхотни ^^
                Започнах да ги слушам,когато излезе последният им албум,впечтлиха ми и оттогава доста се запалих ^^
                Вие какво мислите? ... споделете мнение.
                Върнете се в началото Go down
                Made Of Rain
                Сфинкс



                Posts : 960
                Join date : 20.02.2010
                Age : 30
                Location : Above The Clouds

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-02-24, 19:33

                Една от любимите ми групи, и всъщост не си спомням кой ми каза за нея. Laughing
                Наистина са уцелили интересен стил. Имат доста свежи песнички, а депресантските просто цепят мрака I love you .
                Върнете се в началото Go down
                Damon S.
                Емпуса



                Posts : 303
                Join date : 23.02.2010
                Age : 29
                Location : Should be Earth, but... It looks like Hell to me

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-02-24, 19:35

                Невероятни са, дори имам цялата им дискография на телефона си.
                Стила им много ми харесва, а новия им албум ме разби тотално от всякъде...

                Между другото аз ти казах за тях, Мим Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                *Annabeth*
                Неопределен
                *Annabeth*


                Posts : 80
                Join date : 28.02.2010
                Age : 29

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-02-28, 14:24

                Просто са уникални и ги обожавам, любимата ми песен е I hate everything about you...супер надъхваща Three Days Grace 72764
                Върнете се в началото Go down
                Fallen Angel
                Иксион
                Fallen Angel


                Posts : 155
                Join date : 05.04.2010
                Age : 29
                Location : Somewhere In Your Heart

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-04-05, 23:39

                Ами това ми е любимата група, какво да кажа просто супер надъхващи песнички имат, с много смислени текстове!
                Върнете се в началото Go down
                Percy_Lerman_fan
                Емпуса
                Percy_Lerman_fan


                Posts : 277
                Join date : 29.05.2010
                Age : 26
                Location : Подземното царство ;д

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-05-31, 17:56

                преди им бях луда фенка а сега им слушам най-много 2-3 песни , но иначе са много добри Three Days Grace 486272
                Върнете се в началото Go down
                Boketto
                Простосмъртен



                Posts : 10
                Join date : 27.07.2010

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2010-07-27, 10:02

                Една от любимите ми групи. Разбрах за тях от най-добтара ми приятелка. Тя е обсебена от тях....
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime2011-07-01, 21:20

                биват но GREEN DAY cheers Three Days Grace 997996 lol! I love you Cool cyclops sunny
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                Three Days Grace Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Three Days Grace   Three Days Grace I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                Three Days Grace
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 1

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Свободна зона :: Музика :: Чуждестранни групи-
                Идете на: