Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    Ga: Annabeth* 80135_14318_128_skype_icon
        Ga: Annabeth* 2001?itemtype=ext
            Ga: Annabeth* Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Май 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                  12345
                6789101112
                13141516171819
                20212223242526
                2728293031  
                КалендарКалендар

                 

                 Ga: Annabeth*

                Go down 
                +3
                vampirexlove
                Unbeliever™
                Annabeth*
                7 posters
                АвторСъобщение
                Annabeth*
                Сатир
                Annabeth*


                Posts : 518
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : София, България

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2010-03-12, 19:58

                Емии това е нещо,което започнах и искам мнения,за да знам дали въобще да си правя труда да го продължавам. Бтв,може да давате идеи за заглавие.. :Д




                Анабет,както обикновено,се беше заровила в плановете,които бе направила за Олимп. Все пак бе нейна задачата да проектира целият 'град', така че той да засияе отново след войната с Кронос. Тя размишляваше върху един от най-добрите си проекти до момента. Храмът на боговете,който беше нарисуван на листа, бе инкрустиран с много фини,но и същевременно прекрасни елементи. Бях виждал проекта толкова много пъти и отново се изумявах от него. Не знаех как го бе постигнала,но беше невероятно красиво. А аз,както обикновено, се мотаех насам-натам из кабината на Атина докато я чаках да приключи, за да можем да се поразмотаваме наоколо, тъй като свободното ни време в лагера беше прекалено малко. Не бях виждал брат си – Тайсън* – от много време и ми липсваше. А и Анабет го харесваше. Бях потънал дълбоко в мислите си, когато чух някой да ме вика:
                - ПЪРСИ! ЕЛА ВЕДНАГА!! - кресна Хирон.
                Аз измрънках някакво извинение на Анабет и излязох навън. Денят беше доста горещ независимо от това, че времето се менеше, само когато Дионис поискаше. Все пак той беше назначен (Да бе.) на досадната, според него, длъжност да трябва да пази всички полубогове. Докато се влачех към Хирон се зачудих, за какво ме викаше. Не бях досаждал на Клариса от отдавна,нито пък тя на мен. С Рейчъл не се бях виждал, откакто отиде в онова училище,защото беше обещала на баща си. Е, все пак се надявах,че не е започнала да ръси пророчества наляво и надясно. Усмихнах се. Въпреки неприязънта на Анабет към Рейчъл,тя ми бе само приятелка. Имам предвид, с Анабет сме гаджета,а Рейчъл,е тя е просто човек. Добре де, звуча глупаво,но си е така. Човек е,за разлика от мен или Анабет, или който и да е от нас - полубоговете. Е,не точно човек,защото, ако заемането мястото на мумията (така наричах тялото,в което се помещаваше духа на Делхи. Да,онази същата,която живееше на тавана в Голямата Къща) се броеше,то тя вече не е точно човек. Или поне така си мислех. Не знаех колко точно Рейчъл се е променила след като зае мястото на мумията. Зачудих се, и си отбелязах да я попитам.
                Вече бях стигнал до мястото, от където Хирон ме викаше и забелязах,че той не е сам. До него стоеше момиче или, за моя изненада, Рейчъл. Рейчъл,която сега тряваше да е в онова училище. Е, както и да е. Надявах се да свърша бързо тук,за да мога да се върна при Анабет,защото, както много добре знаех, тя щеше да откачи само като разбере,че Рейчъл е тук.
                - Какво има Хирон? Дойдох веднага щом те чух да ме викаш. - Погледнах кентавъра намусено. Той много добре знаеше,че мразех да ме викат, когато беше единственото ми свободно време. – Нещо спешно ли е,или?
                - Исках да те помоля за нещо,Пърси. Важно е.
                - Ъмм,добре.. – Отвърнах несигурно. Бях уморен от вечните битки с какви ли не „митични” същества. – Какво трябва да направя?
                - Ами.. – Хирон започна да ми обяснява,когато Рейчъл се обади. Бях забравил за нея.
                - Трябва да отидем до Олимп. Ще стане нещо ужасно! Видях го, Пърси! Трябва да идем там, преди да е станало късно.
                Въздъхнах. Явно все още бях нужен. Даа,да.. Знам! Аз съм герой и бла бла блаа.. Но и аз имам нужда от почивка.
                - Добре, кой ще ходи? Без,очевидно,аз. – Погледнах последователно Хирон и Рейчъл. Дълго не получих отговор,а накрая Рейчъл ми отговори с думите:
                - Само ти..


                Ето една малка част от малкото,което съм написала. Очаквам коментари. Ga: Annabeth* 959248 Ga: Annabeth* 237832


                Последната промяна е направена от Annabeth* на 2010-03-12, 20:08; мнението е било променяно общо 1 път
                Върнете се в началото Go down
                http://teenobsession.forumotion.com/forum
                Annabeth*
                Сатир
                Annabeth*


                Posts : 518
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : София, България

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2010-03-12, 20:08

                Заради 'големия интерес' от страна на Ленка,Мо ии Ники ще постна още малко :Д..


                Въздъхнах и отвърнах:
                - Рейчъл,кажи ми какво точно видя. – Тя ми заобяснява,а в главата ми се заформяха какви ли не ужасни картини. Това не можеше да се случи. Не можех да го позволя. И нямаше, защото знаех точно какво да направя,благодарение на Рейчъл. След като тя свърши,аз и благодарих и хукнах към кабината на Посейдон. Взех меча си,щита,който Тайсън направи за мен и когато излязох навън почти съборих Гроувър в бързината. Не го бях виждал от доста отдавна,защото той вечно бе някъде,занимавайки се с проблемите си.
                - Ох,ъмм, здрасти Гроувър. – Това беше първото нещо,което ми дойде на ум. Огледах го от глава до пети, или в случая – от глава до копита. Видях,че рогата му са пораснали още повече. Предполагах,че се дължи не само на факта,че помага на природата,а и защото е избраника на великият за сатирите бог Пан.
                -Хей,Пърси! Търсих те навсякъде. Видях се с Анабет и тя ми каза,че си отишъл някъде. Къде беше? – Видях в очите му тревога. Май доста се е уплашил,че съм изчезнал.
                -Амиии.. Хирон ме повика,защото искал да ме пита нещо. – Измънках набързо. Не исках никой да знае истинската причина Хирон да ме повика. Защото, много добре знаех,че отронех ли и думичка относно това,веднага щях да замеся и най-близките ми хора. А и след като имаше само един начин да бъда убит, а той не беше никак лесен,значи бях в безопастност.
                -Ахааа.. Разбирам. – Погледна към ръката ми, видя меча и само ме изгледа въпросително.
                –Съжелявам,трябва да тръгвам. Ще се видим по-късно. И – Преглътнах. – Не казвай на Aнабет,че си ме видял. Ще откачи.
                Хукнах обратно към мястото, където стоеше Хирон. Двамата с Рейчъл трескаво обсъждаха нещо. Зачудих се, какво ли може да е то?!
                - Кога ще трябва да тръгна? – Попитах кентавъра,надявайки се,че ще бъде скоро. Исках да свърша веднъж завинаги с това. Боговете се били скарали (отново) заради новото Голямо пророчество. Изпухтях. Твърде много шум се вдигаше около него...
                Върнете се в началото Go down
                http://teenobsession.forumotion.com/forum
                Unbeliever™
                †Spectral Raven†
                Unbeliever™


                Posts : 583
                Join date : 17.02.2010
                Age : 27

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2010-10-15, 10:31

                Annabeth* написа:
                Forbidden Happiness


                Prologue





                It was 6 a.m. when the alarm rang. Jace – half-sleeping – hit the clock and put a pillow over his face. He had to go to the new school which he hated. He lived in Los Angeles in one of the nicest parts of the city. But his mom got job in New York and they had to move. Jace hated New York and everything connected with it. His dad left him when he was five. After that his mother started working a lot. They became rich because of that and now Jace was in one of the best parts of New York, in the best school. And he hated it. He wanted his old city, old school, old house.. But NO! They had to move.. And because of what? Because of his new “dad”.. And his mother used the excuse that she found better job which requests living in New York..
                His mom yelled to him something from the kitchen. Jace yawned and got up from the bed. It was obvious that he won’t be able to miss school. Again.. When he got to the kitchen he saw his little sister. She was the perfect kid. Like always..



                Пс.. Ако ви хареса.. Ще пиша още.. Това е само въведение. Smile
                Върнете се в началото Go down
                vampirexlove
                Простосмъртен
                vampirexlove


                Posts : 2
                Join date : 11.08.2011
                Age : 27

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2011-08-11, 20:59

                pleace i want more.. Smile [b]
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2011-12-12, 12:43

                Да!Откъде го взимаш или ти го правиш?
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2011-12-22, 20:33

                тя го прави
                Върнете се в началото Go down
                Джейсън
                Емпуса
                Джейсън


                Posts : 321
                Join date : 20.01.2012
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-01-24, 19:36

                ОК
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-01-25, 12:40

                Браво
                Върнете се в началото Go down
                Джейсън
                Емпуса
                Джейсън


                Posts : 321
                Join date : 20.01.2012
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-01-25, 19:39

                Да - за БРАВО е Twisted Evil
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-01-27, 14:12

                Да
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-02-01, 10:39

                страхотно е
                Върнете се в началото Go down
                Teya Kas
                Феникс
                Teya Kas


                Posts : 790
                Join date : 18.01.2012
                Age : 25

                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime2012-02-01, 10:51

                Супер е!
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                Ga: Annabeth* Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Ga: Annabeth*   Ga: Annabeth* I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                Ga: Annabeth*
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 1

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Свободна зона :: Лично творчество-
                Идете на: