Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    2012 - Краят на света? 80135_14318_128_skype_icon
        2012 - Краят на света? 2001?itemtype=ext
            2012 - Краят на света? Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Май 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                  12345
                6789101112
                13141516171819
                20212223242526
                2728293031  
                КалендарКалендар

                 

                 2012 - Краят на света?

                Go down 
                +18
                TALIQ_98
                olimpus_girl
                black_flower
                Lucifer's fall™
                Andji_Jackson<33
                Percy_Lerman_fan
                dani_95
                Annabeth*
                I am a halfgoddess
                Daughter_of_the_sea
                Ralitooo.98
                Death_1
                luna333
                disallowed
                Nemi997
                ЕЛ
                Made Of Rain
                RainyDay
                22 posters
                Иди на страница : 1, 2  Next
                АвторСъобщение
                RainyDay
                Percy's lover xD
                RainyDay


                Posts : 74
                Join date : 15.02.2010
                Age : 28
                Location : Greece

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-03-22, 18:11

                Според различни религии, вярвания и учени края на света, такъв какъвто го познаваме наближава. Как точно ще се случи това, никой не може да каже категорично. Също така доста се спекулира и с времето, когато ще настъпи края на света.

                1. Календара на Маите
                Маите са изчезнала древна централно-американска цивилизация. От проучването на тяхното минало знаем, че са имали много точен календар. Техните изчисления за продължителността на годината се различават само с 34 секунди от днешните изчисления. Според техният календар, края на света ще настъпи на 21 Декември 2012г, когато ще се случи уникално астрономическо явление, случващо се веднъж на няколко десетки хиляди години.

                2. Слънчеви Бури
                Астрономи, експерти по Слънцето наблюдавайки го са направили потресаващо откритие: Нашето слънце е в момент на силна слънчева активност. Изходящата енергия на Слънцето, както повечето неща в природата е циклична, и би трябвало да е в средата на период на относителна стабилност. Но поредица от слънчеви изригвания бомбардират земята с толкова много радиационна енергия, че съсипват слънчевите панели на сателитите. Тази активност нараства, и се очаква нейният пик да е през 2012 г., с голяма вероятност лъченията да имат пагубно влияние върху живота на Земята.

                3. Силна Земна Активност
                Напоследък земната активност нараства постоянно. Случват се все по-често опустошителни земетресения, пораждащи смъртоносни Цунами вълни. Много спящи вулкани започват да се събуждат от вековният си сън. Някои учени предвиждат скорошен глобален катаклизъм, при който избухването на Супер Вулкан е много вероятно. Учените предполагат че този вулкан ще е Йелоустоун в С.А.Щ. , при който се наблюдават признаци на покачване на напрежението. Предрича се също така в резултата на силната земна активност дори изплуването на част от земята под Тихият Океан и оформянето на нов континент. За сметка на това някои части от днешната суша ще се озоват под водата.

                4. Земното Магнитно Поле
                Всички знаем, че Земята е обкръжена от магнитно поле, което ни предпазва от космическата радиация и най-вече от Слънчевото Лъчение. Това което може би не знаете, е че магнитните полюси на това поле се е случвало да се разменят. Учените наблюдават в последните години отслабване на магнитното поле, и движение на полюсите с около 20-30км на година, много по бързо от когато и да е било. Това може да означава, че промяната на полюсите може да стане скоро. По време на самата размяна, магнитното поле се изключва, и тогава Земята ще бъде подложена на смъртоносни лъчения, докато магнитното поле не се включи. Никой не може да определи периода на отсъствие на магнитното поле. Колкото по дълъг е той, толкова по-малък шанс ще има за оцеляване.

                5. Религиите
                Ако не е достатъчно да ви впечатлят изказванията на някои учени, то някои изследователи на религии ще довършат апокалиптичната картина. Интерпретации на Библията казват, че Армагедон – битката между добро и зло, ще се случи през 2012г. Подобни пасажи могат да се намерят в китайската книга на промените, също и в индуистките учения. Всъщност почти всяка една религия съдържа описания на апокалиптични картини, свързани с края на света.
                Остава само очакваме да видим, дали всички тези предсказания ще се случат, или е поредната измама с неясна цел.

                Е,според вас? Коя от теориите ви звучи най-правдоподобно?
                И наистина ли ще настъпи краят на света или това са просто поредните измислици?
                Върнете се в началото Go down
                Made Of Rain
                Сфинкс



                Posts : 960
                Join date : 20.02.2010
                Age : 30
                Location : Above The Clouds

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-02, 16:47

                Боже аз както вярвам на всичко за малко да получа удар Laughing . Е аз вярвам във всички тези предсказания и откриятия, не знам как може и всичките да се случат, но 99% от мен вярват че наистина 21 Декември 2012 година ще бъде нашият край... което е гадно... не искам да умирам на 18... сигурна съм че и вие не искате да умрете от подобно нещо. Shocked Някак си с този един процент се опитам да си вдъхна кураж... Laughing ... с който си казвам 'Няма да умрем... Как ще умрем? Ама ако умрем? - Ами ще си умрем няма какво да направим по въпроса... щом саморъчно правим черната дупка по-голяма защо слънцето да не ни убие...' и така се връщам към 99-те% процента които викат "СМЪРТ".

                Е само времето ще покаже дали ще стане това или не, но не си давайте много големи надежди... 2012 - Краят на света? 296983
                Върнете се в началото Go down
                ЕЛ
                Walking disaster
                ЕЛ


                Posts : 421
                Join date : 15.02.2010
                Location : Fields of Vancouver

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-02, 17:21

                No way, Дан! Няма шанс през 2012 да доде краю на свето. Просто защото в много от американските сайтове по едно време беше плъзнала новината със следното заглавие "Краят на света се отлага ... за 2060". Четох го някъде през Декември, но убий ме, не мога да ти кажа къде точно. Но поне помня причините, които опровергаваха тезата.

                1. Календара на маите - просто са направили прекалено дълъг календар. Дори днес компаниите правят каледнари достигащи максимум до следващите 4-5 години. Маите са се престарали (досаден коментар - "Хора без работа, бе!")

                2. Слънчеви бури - просто ще е малко топло през годината заради ефекта "зелена къща" (Greenhouse effect) и въпросните изригвания само ще ни позатоплят допълнително. Но все пак, да не забравяме, че ние, хората, сме основните замърсители на околната среда (брей, че екологично прозвучах). През 2012г. няма да измрем от свръхтоплик. По-скоро ще се мъкнем с ношници из пустинната планета с камила под ръчичка.
                Сещате ли се за "The Knowing" - филма не подкрепя тезата, само доказва колко кретенско е това твърдение. Чиста фантастика!

                3. Силна земна активност - това е нормално и няма да доведе до тотално изчезване на човешкия вид. Но ако все пак се случи толкова голямо изригване стискайте палци оцелелите да не са забили кибер маняци, които само стоят и пишат за измислици като "краят на света ще настъпи през 2012г.".

                4. Земното Магнитно Поле - "да се изключи ли"? Пхах! Егати фентъзито. Наистина земните полюси се местят с минимална скорост всяка година и това е доказан научен факт ... НО - Когато се местят няма начин да се засекат единия винаги ще е от едната страна на планетата, а другия - от противоположната. Няма начин да се застигнат, изключат (неутрализират) и разменят. Това го има само в "Стартрек" Razz

                5. Религиите - Да, във всяка една религия има описан опит за предсказание относно края на света. Но книгите и историите във въпросните религии са създавани от хора. Интересът на хората към това "какво ще се случи после" е зададен генетично. Така че всяка дата сложена за край на света от религия е предполагаема и базирана на религиозни митове. Ако вярвахме в митове нямаше да има рудници и мини, за да не слизаме в подземното царство, където властва Сатан или Хадес ... или ... Дявола?!?



                Така че, спокойно! Края на човешката раса няма да е през 2012г. Вероятно всички предсказания ще се случат едновременно на 20.60.2060г. Тогава Хадес и свитата му ще изприпкат от някой рудник с кирки в ръце, крещейки "Де си, бре, Джаксън? Де си?", а Пърси ще каже от Олимп "Айде, Майкъл, търсят някой Джаксън, върви да поиграеш!"
                Върнете се в началото Go down
                Nemi997
                Иксион
                Nemi997


                Posts : 100
                Join date : 28.02.2010
                Age : 27

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-02, 20:41

                страх ме е ...искам да се самонакарам да не вярвам на всичките тези простотии за краят на света през 2012,ама май не мога и наистина ме е страх ! 2012 - Краят на света? Icon_neutral 2012 - Краят на света? Icon_arrow 2012 - Краят на света? Icon_pale 2012 - Краят на света? Icon_sad 2012 - Краят на света? Affraid 2012 - Краят на света? Icon_bounce 2012 - Краят на света? Icon_silent
                Върнете се в началото Go down
                ЕЛ
                Walking disaster
                ЕЛ


                Posts : 421
                Join date : 15.02.2010
                Location : Fields of Vancouver

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-02, 21:48

                Nemi997 написа:
                страх ме е ...искам да се самонакарам да не вярвам на всичките тези простотии за краят на света през 2012,ама май не мога и наистина ме е страх ! 2012 - Краят на света? Icon_neutral 2012 - Краят на света? Icon_arrow 2012 - Краят на света? Icon_pale 2012 - Краят на света? Icon_sad 2012 - Краят на света? Affraid 2012 - Краят на света? Icon_bounce 2012 - Краят на света? Icon_silent

                Не се плаши и поста ми прочети
                Може да се похилиш вместо да се поплашиш.
                (накрая нещо не ми се получи римата май geek )
                Върнете се в началото Go down
                Nemi997
                Иксион
                Nemi997


                Posts : 100
                Join date : 28.02.2010
                Age : 27

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-16, 17:58

                ей , ЕЛ направо ме разби това за отлагането за 2060 година What a Face
                Върнете се в началото Go down
                disallowed
                Сфинкс
                disallowed


                Posts : 820
                Join date : 24.02.2010
                Age : 27
                Location : несебър

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-16, 18:30

                аууу....надявам се да не умрем Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                luna333
                Иксион
                luna333


                Posts : 166
                Join date : 26.02.2010
                Age : 29

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-04-16, 18:44

                ЩЕ МРЕМММММ !
                не бе бъзик ! Може и да има нещо вярно но ще видим ! Нали 2000 също беше края , я май сме живи ! Според мен това е 1 на 1000 да се случи поне не в толкова кратък период от време ! Според мен , всеки с мнението си !
                Върнете се в началото Go down
                Death_1
                Феникс
                Death_1


                Posts : 715
                Join date : 13.03.2010
                Age : 28
                Location : Морското дъно

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-06, 14:10

                ЕЛ хипер мноо ме успокои 2012 - Краят на света? 486272 аз също до някъде вярвах ама колкото се замислях все повече везните клонят към " НАМА ДА МРА НА 14 А НА 72 " 2012 - Краят на света? 328820 [това за 72 ми хрумна сега ] 2012 - Краят на света? 328820

                Искам да кажа ,че е многоо ама мнооогооо рисковано да умрем...емм какво ще стане ако умрът всички...няма смисъл тоя "край"
                2012 - Краят на света? 237832
                Върнете се в началото Go down
                https://www.facebook.com/profile.php?id=100001268359319
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-18, 06:31

                2012 - Краят на света? 532175 Ама вие сериозно ли?Че то "Край на света" е имало и през 2000год и още два-три пъти преди това аз доколкото виждам все още сме живи 2012 - Краят на света? 532175 Плюс това Великата Хеопсова Пирамида е предсказала че края на света ще е през две хиляди деветстотин и някоя година!А колкото до тва с календара на маите-на никой ли не му хрумна че на маите може просто да им е писнало и за това да са го спрели тоя календар (както каза ЕЛ)
                Ако питате мен това за 2012 е измислица на търговците-вижте колко пари изкараха от това-то не бяха филми книги... 2012 - Краят на света? 922614
                Върнете се в началото Go down
                Daughter_of_the_sea
                Иксион



                Posts : 101
                Join date : 18.05.2010
                Age : 27
                Location : Двореца на Посейдон...

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-19, 12:26

                Аз не вярвам!През 2000 и 2006,например,също казваха че ще дойде края на света.Направо всички бяха полудели.И накрая какво?Живи сме,здрави сме и планетата Земя все още си се върти Very Happy
                Иначе съучениците ми са полудяли по тази тема.Направо ще докарат депресия на някой! Very Happy
                Не знам защо всички са решили че щом календара няма продължение ще дойде края на света.Че то маите няма как да правят календар за вечността.Все някога трябва да спрат!Така че за мен това не е причина за изперкване! Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-19, 16:29

                Daughter_of_the_sea написа:
                Аз не вярвам!През 2000 и 2006,например,също казваха че ще дойде края на света.Направо всички бяха полудели.И накрая какво?Живи сме,здрави сме и планетата Земя все още си се върти Very Happy
                Иначе съучениците ми са полудяли по тази тема.Направо ще докарат депресия на някой! Very Happy
                Не знам защо всички са решили че щом календара няма продължение ще дойде края на света.Че то маите няма как да правят календар за вечността.Все някога трябва да спрат!Така че за мен това не е причина за изперкване! Very Happy


                Съгласна съм!
                Razz
                Върнете се в началото Go down
                Made Of Rain
                Сфинкс



                Posts : 960
                Join date : 20.02.2010
                Age : 30
                Location : Above The Clouds

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-19, 16:53

                Като умрем ще видим кой ще се смее. Как може да сте толкова сигурни, никой не може да предскаже бъдещето, дори и онези глупаци дето си мислят че могат.
                Според мен няма как да определим и то точно ние, дето сме все още деца дали ще умрем 2012г.
                Върнете се в началото Go down
                Death_1
                Феникс
                Death_1


                Posts : 715
                Join date : 13.03.2010
                Age : 28
                Location : Морското дъно

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-19, 18:47

                Made Of Rain написа:
                Като умрем ще видим кой ще се смее. Как може да сте толкова сигурни, никой не може да предскаже бъдещето, дори и онези глупаци дето си мислят че могат.
                Според мен няма как да определим и то точно ние, дето сме все още деца дали ще умрем 2012г.


                Напълно си права... :/
                Върнете се в началото Go down
                https://www.facebook.com/profile.php?id=100001268359319
                I am a halfgoddess
                Емпуса
                I am a halfgoddess


                Posts : 477
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : Олимп

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-19, 19:02

                За мен това са пълни глупостиии!!! 2012 - Краят на света? 328820
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-20, 07:18

                I am a halfgoddess е напълно права!Как може за един календар да се вдига такава врява Laughing А и аз не виждам нищо страшно в смъртта affraid Спрете се бе хора!Тийнове на по 15год да се плашат по този начин-да не сте 5 годишни лапета бе Very Happy Razz Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                Death_1
                Феникс
                Death_1


                Posts : 715
                Join date : 13.03.2010
                Age : 28
                Location : Морското дъно

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-20, 08:26

                сори ,но какво като са на по 15 или 16 ..ти за кви ги изкара за безчувствени ли..това ,че са по-големи не ги прави по безразлични и не притесняващи се за живота....дори един 70 годишен ако му кажеш ,че ще умре утре ,даже и да не знае дали е истина ще му е гадно и подтиснато ..Никой не знае нищо...днес може да бягаш в парка ама утре можа да спиш под земята....
                Върнете се в началото Go down
                https://www.facebook.com/profile.php?id=100001268359319
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-20, 09:09

                Е да ама тоя ужасен страх дето го изпитват е глупост.Теоретично края на света може да дойде днес може да умреш в следващата секунда и тн. но това не означава че трябва да се страхуваш.Аз например мисля така;Да приемем че всички ще умрем през 2012(в което не вярвам)-така или иначе не можем да направим нищо-защо тогава да си тровим здравето и да пищим-ако ни остава толкова малко нека просто се наслаждаваме на живота и да не ни пука...

                ПП;Пак казвам аз не вярвам в това за 2012!
                Върнете се в началото Go down
                Daughter_of_the_sea
                Иксион



                Posts : 101
                Join date : 18.05.2010
                Age : 27
                Location : Двореца на Посейдон...

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-20, 16:18

                Всички супер се панират че 2012 ще умрем.Е,то може примерно неска да те блъсне кола (не дай Боже) и пак да умреш.Всеки ще умре някога и както каза Ralitooo.98
                няма смисъл да се панираме и да се вайкаме.
                Каквото е писано,ще стане!Няма с какво да спрем кръговрата на живота.(леле това аз ли го казах Very Happy )
                Върнете се в началото Go down
                Death_1
                Феникс
                Death_1


                Posts : 715
                Join date : 13.03.2010
                Age : 28
                Location : Морското дъно

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-20, 17:57

                Аз не казвам ,че е нужно да се панират всички , да се безпокоят и да се набръчкват от притеснение.... Просто всеки по различен начин разбира и възприема този край....
                Върнете се в началото Go down
                https://www.facebook.com/profile.php?id=100001268359319
                I am a halfgoddess
                Емпуса
                I am a halfgoddess


                Posts : 477
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : Олимп

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-21, 19:02

                Ralitooo.98 написа:
                I am a halfgoddess е напълно права!Как може за един календар да се вдига такава врява Laughing А и аз не виждам нищо страшно в смъртта affraid Спрете се бе хора!Тийнове на по 15год да се плашат по този начин-да не сте 5 годишни лапета бе Very Happy Razz Very Happy
                Да-напълно съм съгласна!!!
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com
                I am a halfgoddess
                Емпуса
                I am a halfgoddess


                Posts : 477
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : Олимп

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-21, 19:03

                Ralitooo.98 написа:
                Е да ама тоя ужасен страх дето го изпитват е глупост.Теоретично края на света може да дойде днес може да умреш в следващата секунда и тн. но това не означава че трябва да се страхуваш.Аз например мисля така;Да приемем че всички ще умрем през 2012(в което не вярвам)-така или иначе не можем да направим нищо-защо тогава да си тровим здравето и да пищим-ако ни остава толкова малко нека просто се наслаждаваме на живота и да не ни пука...

                ПП;Пак казвам аз не вярвам в това за 2012!
                И с това съм напълно съгласна!!! What a Face
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com
                I am a halfgoddess
                Емпуса
                I am a halfgoddess


                Posts : 477
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : Олимп

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-21, 19:05

                Хора, НЕ СЕ ПАНИКЬОСВАЙТЕ ! affraid Каквото ще да става !
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com
                Annabeth*
                Сатир
                Annabeth*


                Posts : 518
                Join date : 27.02.2010
                Age : 27
                Location : София, България

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-21, 19:06

                Можеше да не пишеш 3 мнения,когато можеш да вкараш всичко в едно,а по темата: Не вярвам,че края на света ще е 2012. Той щеше и да е 2000 и после 2002 май.. :Д

                А така, карай се, трябва да има дисциплина xD
                Uncletiggs™️
                Върнете се в началото Go down
                http://teenobsession.forumotion.com/forum
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-21, 20:54

                Е явно с I am a halfgoddess сме на едно мнение...Любопитно ми е кой друг като нас не се паникьосва от тея глупости и не се държи като 5 годишно лапенце Razz Ами ваш ред е аз нямам какво повече да кажа по темата-аз тука цял роман изписах ако на някой не съм му повлияла то тогава тва си е негов проблем Laughing
                Върнете се в началото Go down
                dani_95
                Посейдон
                dani_95


                Posts : 810
                Join date : 28.05.2010
                Age : 29
                Location : Лагер Нечистокръвен

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-30, 16:29

                Според мен на маите им е свършило мастилото или хартията....за това не са довършили календара или пък ако са го писали на камък са ги заболяли ръцете.....
                Върнете се в началото Go down
                luna333
                Иксион
                luna333


                Posts : 166
                Join date : 26.02.2010
                Age : 29

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-30, 16:59

                Единственото сигурно нещо в живота е ,че все някога ще умрем !
                Върнете се в началото Go down
                Percy_Lerman_fan
                Емпуса
                Percy_Lerman_fan


                Posts : 277
                Join date : 29.05.2010
                Age : 26
                Location : Подземното царство ;д

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-30, 19:37

                чесно казано за мене това са пълни глупости , защото през (доколкото си спомням) 2006 също щеше да има край на света silent
                Върнете се в началото Go down
                dani_95
                Посейдон
                dani_95


                Posts : 810
                Join date : 28.05.2010
                Age : 29
                Location : Лагер Нечистокръвен

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-30, 19:40

                Казах ви на маите им е свършило мастилото или хартията....за това не са довършили календара или пък ако са го писали на камък са ги заболяли ръцете.....
                Върнете се в началото Go down
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-31, 09:38

                dani_95 написа:
                Казах ви на маите им е свършило мастилото или хартията....за това не са довършили календара или пък ако са го писали на камък са ги заболяли ръцете.....


                Еми нали това се опитвам да им го набия в главите вече няколко поста!Потърсете в интернет Край на света и ще видите колко пъти е имало "апокалипсис" Very Happy -през 2000 и още няколко пъти а аз доколкото виждам нещо не сме умрели Razz Защо този път да е различно?!?Хора вие разбирате ли че всичките ви страхове се основават на тоя тъп календар!Просто не мога да ви разбера tongue
                Върнете се в началото Go down
                dani_95
                Посейдон
                dani_95


                Posts : 810
                Join date : 28.05.2010
                Age : 29
                Location : Лагер Нечистокръвен

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-31, 09:57

                Ralitooo.98 написа:


                Еми нали това се опитвам да им го набия в главите вече няколко поста!Потърсете в интернет Край на света и ще видите колко пъти е имало "апокалипсис" Very Happy -през 2000 и още няколко пъти а аз доколкото виждам нещо не сме умрели Razz Защо този път да е различно?!?Хора вие разбирате ли че всичките ви страхове се основават на тоя тъп календар!Просто не мога да ви разбера tongue

                съгласна
                Върнете се в началото Go down
                Percy_Lerman_fan
                Емпуса
                Percy_Lerman_fan


                Posts : 277
                Join date : 29.05.2010
                Age : 26
                Location : Подземното царство ;д

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-31, 10:07

                dani_95 написа:
                Според мен на маите им е свършило мастилото или хартията....за това не са довършили календара или пък ако са го писали на камък са ги заболяли ръцете.....

                а може би просто ги е домързяло да го довършат Very Happy:D
                Върнете се в началото Go down
                dani_95
                Посейдон
                dani_95


                Posts : 810
                Join date : 28.05.2010
                Age : 29
                Location : Лагер Нечистокръвен

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-31, 10:09

                възможно е Laughing Very Happy Laughing
                Върнете се в началото Go down
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-05-31, 10:11

                Съгласна съммм Razz
                Върнете се в началото Go down
                dani_95
                Посейдон
                dani_95


                Posts : 810
                Join date : 28.05.2010
                Age : 29
                Location : Лагер Нечистокръвен

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-06-20, 22:12

                ми томай и през 2006 имаше нещо такова,че е края на света....ама тъй ато гледам още мърдаме
                Върнете се в началото Go down
                Ralitooo.98
                Емпуса
                Ralitooo.98


                Posts : 409
                Join date : 16.05.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-06-21, 13:39

                Не ти си въобразяваш!Щом разните му идиоти са казали че е било край на света то значи е било край на света 2012 - Краят на света? 328820
                Върнете се в началото Go down
                Andji_Jackson<33
                Сатир
                Andji_Jackson<33


                Posts : 552
                Join date : 22.02.2010
                Age : 29
                Location : I will never say never I will fight till forever whenever you knock me down I will not stay on the ground and never say never.

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-07-03, 20:25

                То нали уж тогава свършвал календара на маите ии нз си ко ;дд то просто техният календар е свършил с тяхното изчезване.. те не са живяли вечно,че да го продължат просто са умрели като са били стигнали до 2012-та година,а и нас какво ни интересува техния календар,ние си гледаме нашия..той скоро няма да свърши,така че ... ;дд в моя телефон календара ми е до 2069 ;дд може и още да продължава,но на мен само до там ми издържаха нервите ;д
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com
                Lucifer's fall™
                The Escapist
                Lucifer's fall™


                Posts : 414
                Join date : 09.02.2010
                Age : 28
                Location : Олимп

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-07-06, 10:11

                Теорията е, че календарът на маите свършва на същата дата, когато и този на египтяните. Едва ли иначе щеше да се вдига някаква врява. Шанс. Дано поне свършим по интересен начин.

                Относно мненията в темата - класика. Laughing
                Върнете се в началото Go down
                https://percyjackson.forummotion.com/
                black_flower
                Емпуса
                black_flower


                Posts : 262
                Join date : 14.06.2010
                Age : 27
                Location : Лагер &quot;Нечистокръвен&quot;

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-07-12, 15:45

                Дам. Хората просто си измислят от какво да печелят пари.Няколко края на света сме преживявали вече този е поредния такъв Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                olimpus_girl
                Емпуса
                olimpus_girl


                Posts : 338
                Join date : 09.07.2010
                Age : 25
                Location : Olymp

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2010-07-16, 20:01

                Да! Поредна презентация за страха на хората! Глупости!!
                Върнете се в началото Go down
                TALIQ_98
                Емпуса
                TALIQ_98


                Posts : 394
                Join date : 11.07.2011
                Age : 26
                Location : на олимп...и отвъд него...

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-10-28, 19:46

                Дамм. И според мен това са глупости, но никой не знае. Ще видим другата година. Винаги е имало предположения кога ще е края на света. Майка ми ми разказа за някакви луди дето се хвърлили от сграда, щото си мислели, че ще се мре, а то на другия ден слънцето си изгряло... Ако пък настъпи съдбовния миг, гледайте позитивно на нещата- все пак можем( или няма да можем) да кажем, че сме доживели до този момент.... 2012 - Краят на света? 532175
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-11-06, 09:31

                значи ако това наистина се случи човешкия вид няма да изчезне (напълно)
                Върнете се в началото Go down
                TheAngryZeus
                Иксион
                TheAngryZeus


                Posts : 190
                Join date : 25.10.2011
                Age : 24
                Location : В царството на Посейдон :D

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-11-18, 20:44

                И да умрем Хадес ще отиде на Олимп и ще им каже "айде да ги пуснем тия смъртни ,че вече дето и да отида само тях виждам" ,а Зевс ще му каже "еми може ама сега съм във ваканция изчакай още малко преди да ги пуснеш". 2012 - Краят на света? 328820 2012 - Краят на света? 328820 2012 - Краят на света? 328820 2012 - Краят на света? 328820 2012 - Краят на света? 328820
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-11-23, 10:00

                прав си ама той ще спечели ако създаде мотел и вериги хотели
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-11-23, 10:01

                Cool Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                TheAngryZeus
                Иксион
                TheAngryZeus


                Posts : 190
                Join date : 25.10.2011
                Age : 24
                Location : В царството на Посейдон :D

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-12-08, 20:08

                Хахахаха Много точно само където мъртвите нямат пари lol!
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-12-11, 19:55

                Ха.Много мъдро!
                Върнете се в началото Go down
                TheAngryZeus
                Иксион
                TheAngryZeus


                Posts : 190
                Join date : 25.10.2011
                Age : 24
                Location : В царството на Посейдон :D

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-12-16, 12:28

                Краят на света ще е чак след милион или милиард години ,защото Слънцето се разраства и ще стане МНОГО МНОГО горещо на Земята ,а след толкова много години учените ще направя хиляди като нашата планета дори може да измислят някакъв супер щит!!!
                Върнете се в началото Go down
                Persy99
                Емпуса



                Posts : 381
                Join date : 30.11.2011
                Age : 24
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2011-12-16, 14:18

                След милион и милиард години ще бъдем погълнати от черната дупка!
                Върнете се в началото Go down
                Джейсън
                Емпуса
                Джейсън


                Posts : 321
                Join date : 20.01.2012
                Location : В ДВОРЕЦА НА ПОСЕЙДОН

                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime2012-01-24, 19:07

                Дрън, дрън та пляс Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
                Няма да има край на света, а ако ще има то ще е това което Persy99 каза
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                2012 - Краят на света? Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света?   2012 - Краят на света? I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                2012 - Краят на света?
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
                 Similar topics
                -
                » Малко вицове от света на Пърси ...

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Свободна зона :: Лагер "Нечистокръвен"-
                Идете на: