Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    Предупреждения и наказания 80135_14318_128_skype_icon
        Предупреждения и наказания 2001?itemtype=ext
            Предупреждения и наказания Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Май 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                  12345
                6789101112
                13141516171819
                20212223242526
                2728293031  
                КалендарКалендар

                 

                 Предупреждения и наказания

                Go down 
                4 posters
                АвторСъобщение
                Unbeliever™
                †Spectral Raven†
                Unbeliever™


                Posts : 583
                Join date : 17.02.2010
                Age : 27

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2010-07-21, 22:48

                Заглавието е достатъчно красноречиво, та да изпадам в излишни обяснения и аз. Ако има някого, когото искам да предупредя за бъдещи наказания - ще го правя тук. Наказаните потребители също ще се помещават в тази тема.

                mimito е първият потребител, когото искам да предупредя, тъй като личното съобщение, което й изпратих не свърши работа. За коментарите в Личното творчество има съответна тема, моля да се използва, тъй като в противен случай ще започна да трия мнения. За сега само предупреждавам, не ми се иска след откритието на форума да наказвам, но нека знаете, че държа на правилата и искрено се надявам да се спазват.
                Върнете се в началото Go down
                Unbeliever™
                †Spectral Raven†
                Unbeliever™


                Posts : 583
                Join date : 17.02.2010
                Age : 27

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2010-10-15, 10:52

                Повтораях, повтарях, повтарях за това Лично творчество, коментарите и никой не слуша. Затова се заех сама и сега цялото лично творчесто е почистено. Сериозна съм - при следващото нарушение на правилата ще последват строги наказания!
                Върнете се в началото Go down
                ЕЛ
                Walking disaster
                ЕЛ


                Posts : 421
                Join date : 15.02.2010
                Location : Fields of Vancouver

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2012-05-05, 20:02

                За сега ще се въздържа да цитирам имена, но държа да спомена, че мнения нямащи нищо общо с темата, в която са поствани ще биват изтривани. Също така, мнения състоящи се от "да" "представете си тука редица емотиконки", "не", "браво", "ем, ко да кажа" и т.н. не се броят за мнения! Ама от никъде!!!
                Гледам, че форумът се е напълнил с флуудъри, но съответно ще последват наказания. Ако в момента ви липсва аватара, подписа или нещо не можете да пишете мнения вероятно сте ме ядосали и съм ви блокирала или при повечко късмет - просто наказала. Проверети си личните съобщения и вероятно ще откриете писъмце от мен, с което ви казвам на какво основание сте наказани.
                С обич - "милата" админка!
                Върнете се в началото Go down
                ЕЛ
                Walking disaster
                ЕЛ


                Posts : 421
                Join date : 15.02.2010
                Location : Fields of Vancouver

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2012-05-07, 18:43

                penko98 е наказан без аватар до второ нареждане от мен. Човек, искаш специален ранг за 2000+ ама като ти погледне човек мненията си за бан по-скоро. СПРИ ДА ФЛУУДИШ, СПАМИШ и другите действия с -ИШ или ще последва по-лошо наказание. Честито, в групата на строго наблюдаваните си!
                Върнете се в началото Go down
                penko98
                Сфинкс



                Posts : 914
                Join date : 01.07.2011

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2012-05-10, 09:13

                не знам дали да се радвам или да плача Question

                (от ЕЛ - И аз съм така всеки път, когато започна да почиствам темите ... )
                Върнете се в началото Go down
                Artur
                Happy Feet
                Artur


                Posts : 186
                Join date : 30.08.2010

                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime2012-05-15, 19:36

                Не е много за радване!
                На малко се сдържам да не отнесеш още едно наказание.

                Предупреждавам penko98 и Артемида, спрете да спамите и флуудите темите. Виждате, че сме почнали да чистим форума, не ни затруднявайте. Правя това предупреждение тъй като продължавате да спамите дори и там където съм разчистил лично аз, а може и да сте спамили и на разчистено място от Ел. За сега е това, а ако не се вземете в ръце ще следват и наказания!
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                Предупреждения и наказания Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: Предупреждения и наказания   Предупреждения и наказания I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                Предупреждения и наказания
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 1

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Начало :: Правила и новини на форума-
                Идете на: