Welcome to the fellowship of fantasy!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the fellowship of fantasy!

PERCY JACKSON български фен форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Follow us...
    хехе...Артур  80135_14318_128_skype_icon
        хехе...Артур  2001?itemtype=ext
            хехе...Артур  Facebook_icon_00193
            Waiting for...
                Май 2024
                ПонВтоСряЧетПетСъбНед
                  12345
                6789101112
                13141516171819
                20212223242526
                2728293031  
                КалендарКалендар

                 

                 хехе...Артур

                Go down 
                2 posters
                АвторСъобщение
                Artur
                Happy Feet
                Artur


                Posts : 186
                Join date : 30.08.2010

                хехе...Артур  Empty
                ПисанеЗаглавие: хехе...Артур    хехе...Артур  I_icon_minitime2010-12-20, 13:20

                мило дневниче... ;д

                даскало почна обучайно скучно и голямата тъпотия изби във втория час когато когспожата ни по информацинни технологй или по информатика (нз какво карах) реши да ни даде поредната таблиза която да правим на word вместо не ексел
                голямата тъпотия - пак стачкувах госпожата
                и втората половина от часа минав игра на супер марио (nice а)
                та скуката още от началото.
                трябваше днеска да се мотая с нашия любим мод. ЕЛ по моловете
                но реши че ще бахъри из морсата с колеги

                и сега скука вкъщи защото днес не съм на тренирофки
                жалко
                да уча за утре ъпсурд нищо че почти 100 процента ще правим контролно върху раздел
                друго друго май няма
                май ще отскоча до новия фулмах център до нас

                спирам да пиша че...нещо ме избува тъпотията отвсякъде.

                Върнете се в началото Go down
                Артемида
                Неопределен
                Артемида


                Posts : 78
                Join date : 26.02.2012
                Location : На Арго II

                хехе...Артур  Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: хехе...Артур    хехе...Артур  I_icon_minitime2012-03-02, 16:55

                Тоя дето го е писал знае как да представи живота!
                Върнете се в началото Go down
                Artur
                Happy Feet
                Artur


                Posts : 186
                Join date : 30.08.2010

                хехе...Артур  Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: хехе...Артур    хехе...Артур  I_icon_minitime2012-03-08, 15:41

                Мило дневниче днеска се завръщам към форума след голямо оцъствие по ред причини и гледам ми оспамили темата... ;д


                Гледам, че добре сте ми оспамили темата, но нищо простено ви е тъй като поне има някаква активност!


                а сега нещо ново че както го започнах така и не съм писал в тоя дневник


                "тази сутрин ставам и направо полудявам, за даскало отново закъснявам
                пак ще има забележка в дневника понеже не знам де ми е бележника.
                Във втори час отварям празната тетрадка, добре че не я провери учителката шматка
                във раницата бъркам но учебник няма няма и за тва учителката разиграва драма
                след 4ти час тока в даскалото спрян и някой се провиква "как не ги е срам"
                в съседното училище часовете намалени, при нас не са и затова правиме проблеми
                на лавката отивам дъвка да си купя, опашката е дълга но на мене не ми пука.
                седми час карам биология на първия етаж точно при даскала адаш
                даскала реши точно мене да изпита преди от часа си пак да ме изрита.
                след часовете с приятели по центъра се мотая, понеже вкъщи няма кво да прая
                отбивам времето до седем часа когато за тренировка към залата вървя
                след тренировка вкъщи се прибирам и какво да хапна набързо избирам
                след вечеря топъл душ си взимам и сядам пред компютъра където редовно заспивам"

                ето това правя от време на време в часовете по български, пиша тъпотии(за тази трябват още 3 реда за да станат 16) понеже часа е изключително скучен и не ми идват на ум други неща освен тъпотии, но какво да се прави часовете по български са част от програмата. Днескашния ден в училище поне мина бързо. Почнахме училището днеска мн добре понеже не карахме час по математика а го прекарахме в приказки. Останалите часове ги карахме и не бяха кой знае кво, нормални часове. След даскало няма пак нищо интересно за разправяне докато не стигаме до момента когато се завръщам във форума и виждам как стоят нещата... и си задавам въпроса "какво е ставало тука" Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                Артемида
                Неопределен
                Артемида


                Posts : 78
                Join date : 26.02.2012
                Location : На Арго II

                хехе...Артур  Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: хехе...Артур    хехе...Артур  I_icon_minitime2012-03-08, 17:23

                Сори,пич такъв е живота! Very Happy
                Върнете се в началото Go down
                Sponsored content





                хехе...Артур  Empty
                ПисанеЗаглавие: Re: хехе...Артур    хехе...Артур  I_icon_minitime

                Върнете се в началото Go down
                 
                хехе...Артур
                Върнете се в началото 
                Страница 1 от 1

                Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
                Welcome to the fellowship of fantasy! :: Начало :: Лични дневници-
                Идете на: